Про сервер

Наш сервер стартував 2 грудня 2023 року. На сервер можна зайти як з будь-якого піратського лаунчера, так і з ліцензійного майнкрафту. Ми прагнемо побудувати спільноту, де кожен відчуває себе важливим. Ми враховуємо бажання наших учасників, акцентуючи увагу на найкращих аспектах гри та вдосконалюючи наші можливості щодня. Кожен новачок отримує пробний період - 7 днів. Цей час дозволяє гравцям дослідити унікальні можливості, які пропонує наш сервер, та відчути атмосферу спільноти. Після цього періоду доступ до сервера вимагатиме оформлення підписки.

Ціна підписки по завершенню пробного періоду - 90 грн/місяць

Реферальна програма

    На сайті діє реферальна система, яка надає можливість будь-кому з гравців знизити ціну щомісячної підписки до рівня 0 грн/місяць(тобто, зробити вхід на сервер безкоштовним довічно).

    Кожному гравцеві, після першого оформлення підписки, надходить електронний лист з його персональним реферальним кодом. Для інших гравців цей код може бути використаний як запрошувальний код при відправці запиту.

    Не зважаючи на те, що поле "Запрошувальний код" нікуди не зникне при створенні наступних заявок, проте, воно одноразове. В базі даних гравців відразу створиться прив'язка нікнейма гравця до його запрошувального коду та наступні прийматися не будуть(заявку буде створено, про те сума на підписку буде незмінна).

    Якщо Ви вже оформлювали підписку, але не використали запрошувальний код, Ви можете це зробити пізніше, підчас будь-якої іншої заявки.

    Використання запрошувального коду надає одноразову знижку на суму 20 гривень, таким чином, після використання реального запрошувального коду Вам має прийти лист з реквізитами, де буде вказано, що Вам необхідно внести 70 гривень для оформлення підписки на один місяць

    Для власника реферального коду, використання іншим гравцем його коду надає йому довічну знижку на суму 10 грн/місяць. Знижка збільшуватиметься на 10 грн за кожного унікального гравця, який скористається його реферальним кодом. Таким чином, успішне запрошення дев'яти унікальних користувачів, зменшить його власну вартість підписки до 0 грн щомісячно.  

    Успішним запрошенням унікального гравця вважається те, що відповідний гравець, після вказання вашого реферального коду у полі "Запрошувальний код", отримує листа з реквізитами на оплату та здійснює оплату. Всі інші запити не нададуть вам довічну знижку.

Як заробити на сервері?

    Кожен гравець, після оформлення довічної підписки, або після успішного запрошення 9 інших гравців, отримує можливість заробляти на нашому сервері. Принцип дії такий самий, як описано в реферальній програмі, але замість знижки на оплату підписки, Ви отримаєте 30% від суми, яку сплатить Ваш реферал.

    Після кожної оплати Вашим рефералом, Ви будете отримувати 30% від сплаченої ним суми. Інформацію по Ваших рефералах та доступній сумі для виведення коштів, Ви можете дізнатися, залишивши заявку на виведення.

Чому сервер платний?

    Переважна більшість серверів побудовані на одному з двух принципів. Або це безкоштовний сервер з дуже бюджетним обладнанням, що призводить до, скоріше, дратуючого досвіду гри, аніж приємного. Високий пінг, регулярне падіння сервера, сильно обмежена ігрова мапа, проведення вайпів з метою хоч якось зменшити навантаження на сервер. Все це всім нам знайомо на безкоштовних серверах.

    Другий принцип побудови серверу - Pay to win. Це ті самі сервери, на яких скажений онлайн, хороший пінг та купа послуг. Проте, перевагу на таких серверах отримують донатери. І чим більше вони донатять, тим більше їх відрив у можливостях та розвитку, в порівнянні зі звичайними гравцями. А у випадку з анархо-сервером, подібна політика в цілому вбиває саму ідею сервера.

    Платний сервер це компроміс, оскільки за незначний щомісячний внесок, гравці отримують рівні умови гри, рівні умови для розвитку, величезну мапу(на теперешній момент діаметр 110 тисяч блоків, при необхідності ми збільшемо межі світу) для дослідження та потужне серверне обладнання.

Правила серверу

 

  1. Використання будь-яких читів(модифікацій, програм, або утиліт), які дають перевагу гравцям або порушують рівність у грі, заборонено;

  2. Будь-які спроби використовувати помилки гри для дюпу предметів або блоків заборонені;

  3. Поведінка, спрямована на спам, образи, чи будь-яке інше некоректне ведення в чаті, не терпиться;

  4. Цілеспрямовані атаки на сервер, або його перенавантаження за допомогою ігрових механік(так званих лаг-машин) суворо заборонено.

 

IP-адреса: kyiv1.mineconnect.xyz:25634 або 91.231.182.114:25634